101-125 АКТ 3-курс

101-125 АКТ 3-курс

1st Grade

25 Qs

quiz-placeholder

Similar activities

Қазақ тілі 1-деңгей 51-75

Қазақ тілі 1-деңгей 51-75

1st - 2nd Grade

25 Qs

Казахский язык первая часть

Казахский язык первая часть

1st - 2nd Grade

25 Qs

Untitled Quiz

Untitled Quiz

1st Grade

20 Qs

қазақ

қазақ

1st Grade

20 Qs

10-сынып

10-сынып

1st Grade

20 Qs

№19 - джт (8) - XIX ғасырдағы Ресей

№19 - джт (8) - XIX ғасырдағы Ресей

1st Grade

30 Qs

тест

тест

1st Grade

20 Qs

101-125 АКТ 3-курс

101-125 АКТ 3-курс

Assessment

Quiz

World Languages

1st Grade

Hard

Created by

1 2

FREE Resource

AI

Enhance your content

Add similar questions
Adjust reading levels
Convert to real-world scenario
Translate activity
More...

25 questions

Show all answers

1.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

.Сабақты зерттеу (Lesson Study) үдерісіндегі жоспарлаған зерттеу сабағынан кейінгі кезең

зерттеу сабағы туралы оқушылармен мұғалімдердің сұхбат жүргізуі

топ мүшелерінің бақылауға алынатын оқушыларды анықтауы

топ мүшелерінің зерттеудің түйінді идеяларын өзара келісіп алуы

жоспарлауда қолдану үшін әдебиеттер нәтижелерін қорытуы

топтың жұмыс нәтижелігін қамтамасыз ететін ережелер жүйесін жасауы

2.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Қолдануға  болатын  әдістер

зерттеушілік  әңгіме

диалоггтік  оқыту

жазу

синтаксис

пайымдап оқу

3.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Сабақты зерттеудің екінші қадамы

оқыту үдерісін бақылау

сабақтың мақсатын бірлесіп қою оны дайындау

жұмысты бірлесе қайта жоспарлау

барлық нәтижелерді талдау

нәтижені жақсарту үшін бейресми көздеу

4.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Мұғалімнің ұстанымы және көзқарасы

4

9

6

5

3

5.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Мақсатты аудитория сипаты мен бағалау стратегияларын білуді қамтитын білім саласы

педагогикалық білім

технологиялық білім

мазмұндық білім

психологиялық пәнге білім

негізделген білім

6.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Әдістеме (методика)  дегеніміз

оқуға негізделген оқытудағы негізгі әдіс-тәсілдер

мәдени білімділік

дәлелдерді зерттеу іс-әрекеті

тиянақты және ашық сипаттама

сабақтың кезеңділігі

7.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Оқытудың формалары

таңдалған стратегиялар мен әдістемелердің сыртқы көрінісі

ақпараттық процес

ақпаратты қабілеттеріне қарай барынша қолайлы тәсілмен талдау

ойлау үдерісін қатты шоғырландыру арқылы білім алынады

білім адамдар арасындағы өзара іс-қимыл барысында қалыптасады

Create a free account and access millions of resources

Create resources

Host any resource

Get auto-graded reports

Google

Continue with Google

Email

Continue with Email

Classlink

Continue with Classlink

Clever

Continue with Clever

or continue with

Microsoft

Microsoft

Apple

Apple

Others

Others

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy

Already have an account?